Technowater Su Arıtım SistemleriDeiyonize Saf Su Cihazı DI-106 firmamız tarafından Laboratuvar tipi olarak üretilmiş uygun fiyatlı bir deiyonize saf su cihazıdır. Yatırım bedeli 5.322.240 TL'dir.Hamsu ihtiyacını Denizli göletinden terfili sistem ile karşılamaktadır. Bu tip bir arıtma cihazından çıkan suyu, gerek sağladığı hijyen ve gerekse yüksek su kalitesi sebebiyle gönül rahatlığı içerisinde içme amaçlı kullanabilmekteyiz.

Çardak Merkez Atıksu Arıtma Tesisi'nde atık suyun sulama suyu standartlarını sağlayacak şekilde arıtıldığı, buradaki atık suların fiziksel arıtma, ileri biyolojik arıtma ve dezenfeksiyon işlemlerine tabi tutulduğu, daha sonra ise bu atık sudan azot, fosfor, organik karbon ve su arıtma zararlı organizmaların giderimi yapılarak deşarj edildiği belirtildi.

Kural olarak, aşağıdaki diğer şartların varlığı halinde veri sahibinin ayrıca açık rızasının alınmasına gerek bulunmamaktadır. Sabah gazetesinin yaptığı damacana şirketleriyle ilgili haberde de birçok damacana şirketi ve bayiileri bulunuyor, bunlardan bazıları oldukça ünlü markalar.

GEKA Genel Sekreteri Mehmet Aydıner de çevre faktörlerini gözeten, insani altyapısı olan, yaşanabilir bir şehrin insanlara sunulması gerektiğini vurguladı. Su arýtma cihazý yedek parçalarýna sahip olmak için en uygun fiyatlarla sizlere hizmet veren firmamýzdan destek alabilir istediðiniz ürüne sahip olabilirsiniz.

Tüm hizmetlerimize müşterilerimizin istekleri doğrultusunda yön vermiş olmamız sayesinde sektörün en önemli değeri olan müşteri memnuniyetinin sağlanabilmesi için büyük adımlar atmış ve müşteri memnuniyetini başarılı bir şekilde firmamızın temeline oturtabilmişbulunmaktayız.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Technowater Su Arıtım Sistemleri”

Leave a Reply

Gravatar